Současnost ČSŽ Černovice

V současné době má černovický svaz žen 54 členek. Většina je aktivní, pomáhají s organizací akcí, např. při zhotovování masek na cestu pohádkovým lesem, asistují při sběru ošacení pro charitu, pečou na Černovicko nebo obohacují tombolu na Babský bál svými vlastnoručními výrobky.

Některé akce pořádáme samy, jiné ve spolupráci s Městským úřadem Černovice nebo SDH Černovice. Velký dík patří našim rodinám, manželům a přátelům, kteří nás podporují.

Vedení ČSŽ má 11 členek. Předsedkyní je Božena Novotná, místopředsedkyní je Mgr. Kristýna Poláková, hlavní pokladní Hana Adámková, dalšími členkami vedení jsou Věra Honzlová st., Jaroslava Staňková, Zdeňka Hnátová, Alena Černá, Petra Janů, Milena Kratošková, Renáta Klimešová, Irena Holubová.

Každý rok v měsíci dubnu pořádáme pro naše členky Výroční členskou schůzi, kde hodnotíme činnost za uplynulý rok. Součástí schůze je i krátké kulturní vystoupení, např. dětí z MŠ.

Nejvíce nás těší, když se našich akcí zúčastní velký počet návštěvníků, to je největší odměna za naší snahu. I my samy se aktivně zúčastňujeme akcí, které pořádají ostatní organizace v našem městě a okolí. Bez vzájemné podpory by to zkrátka nešlo.

Pokud se k nám chcete přidat, jednoduše přijďte mezi nás!

ONLINE:5
DNES:174