Stavební úřad - informace a formuláře

Odbor výstavby (stavební úřad, životní prostředí)

Odbor výstavby naleznete v přízemí Městského úřadu v Černovicích.

Pracovníci odboru:

Milan Staněk, telefon 565 492 382, email mstanek@mestocernovice.cz
Jiří Míka, telefon 565 492 382, email jmika@mestocernovice.cz

Činnost odboru:

Rozhodnutí a oznámení stavebního úřadu naleznete na úřední desce

• stavební řízení
  • ochrana ovzduší, čistota města (životní prostředí)
  • výstavba města
  • vodní hospodářství
  • státní ochrana přírody
  • rostlinná výroba
  • investiční výstavba
  • vedení spisové agendy odboru

Formuláře a odkazy stavebního úřadu v Černovicích

Připravili jsme pro vás formuláře, které zjednoduší vaši komunikaci se stavebním úřadem:

Další formuláře:

informace o postupech projednání staveb v ochranném pásmu dráhy

e-Utility Report

on-line vyjádření o existenci sítí (nová bezplatná služba pro stavebníky v Kraji Vysočina)

Tato aplikace umožňuje hromadné podání žádostí o vyjádření k existenci technické infrastruktury všem dotčeným vlastníkům a provozovatelům technických sítí v místě plánované stavby na celém území Kraje Vysočina. Její využití zjednoduší proces obstarání potřebných vyjádření v rámci stavebního nebo územního řízení a ušetří čas i finanční prostředky stavebníků.

K podání žádosti stačí připojení na internet a běžný webový prohlížeč.

vstup do aplikace naleznete zde:  http://vyjadreni.kr-vysocina.cz/

Pokud to jednotliví vlastníci nebo provozovatelé technických sítí umožňují, webová aplikace zajistí předání žádostí elektronickou cestou. Pro ty subjekty, které elektronické žádosti zatím nepřijímají, aplikace vygeneruje vyplněnou žádost v PDF souboru, který lze vytisknout a odeslat poštou nebo doručit osobně. Vygenerované žádosti jsou v souladu s platnou legislativou ČR a obsahují veškeré informace potřebné pro vystavení vyjádření, které vyžaduje stavební úřad zejména při stavebním řízení dle stavebního zákona.

17. 1. 2020

Bude převážně zataženo nízkou oblačností nebo mlhavo, na horách a ojediněle i v nižších polohách až skoro jasno. Denní teploty 0 až 4°C. Noční teploty 2 až -2°C.

úřední deska