Stavební úřad - informace a formuláře

Odbor výstavby (stavební úřad, životní prostředí)

Odbor výstavby naleznete v přízemí Městského úřadu v Černovicích.

Pracovníci odboru:

Milan Staněk, telefon 565 492 382, email mstanek@mestocernovice.cz
Jiří Míka, telefon 565 492 382, email jmika@mestocernovice.cz

Činnost odboru:

Rozhodnutí a oznámení stavebního úřadu naleznete na úřední desce

• stavební řízení
  • ochrana ovzduší, čistota města (životní prostředí)
  • výstavba města
  • vodní hospodářství
  • státní ochrana přírody
  • rostlinná výroba
  • investiční výstavba
  • vedení spisové agendy odboru

Formuláře a odkazy stavebního úřadu v Černovicích

Připravili jsme pro vás formuláře, které zjednoduší vaši komunikaci se stavebním úřadem:

Další formuláře:

informace o postupech projednání staveb v ochranném pásmu dráhy

e-Utility Report

on-line vyjádření o existenci sítí (nová bezplatná služba pro stavebníky v Kraji Vysočina)

Tato aplikace umožňuje hromadné podání žádostí o vyjádření k existenci technické infrastruktury všem dotčeným vlastníkům a provozovatelům technických sítí v místě plánované stavby na celém území Kraje Vysočina. Její využití zjednoduší proces obstarání potřebných vyjádření v rámci stavebního nebo územního řízení a ušetří čas i finanční prostředky stavebníků.

K podání žádosti stačí připojení na internet a běžný webový prohlížeč.

vstup do aplikace naleznete zde:  http://vyjadreni.kr-vysocina.cz/

Pokud to jednotliví vlastníci nebo provozovatelé technických sítí umožňují, webová aplikace zajistí předání žádostí elektronickou cestou. Pro ty subjekty, které elektronické žádosti zatím nepřijímají, aplikace vygeneruje vyplněnou žádost v PDF souboru, který lze vytisknout a odeslat poštou nebo doručit osobně. Vygenerované žádosti jsou v souladu s platnou legislativou ČR a obsahují veškeré informace potřebné pro vystavení vyjádření, které vyžaduje stavební úřad zejména při stavebním řízení dle stavebního zákona.

24. 7. 2021

skorojasno

Bude jasno až skoro jasno, odpoledne přechodně až polojasno. Denní teploty 26 až 30°C. Noční teploty 18 až 14°C.