Vybudování odborných učeben ZŠ Černovice

Projekt „Vybudování odborných učeben ZŠ Černovice“

CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_063/0003789,

je spolufinancován Evropskou unií

Cílem projektu je zvýšení kvality výuky v oblasti přírodovědných, řemeslných a technických kompetenci, tzn. vybudování učebny přírodovědné a řemeslné a technické, kabinetů a zázemí, vybavení nábytkem, IT a učebními pomůckami a dále zajištění bezbariérovosti objektu ZŠ vč. toalet.

obrázek k povinné publicitě - odborné učebny

18. 6. 2021

polojasno

Bude skoro jasno až polojasno. Denní teploty 30 až 34°C. Noční teploty 18 až 14°C.