velké a kvalitní kompostéry pro občany Černovic na 5 let zadarmo

kompostér

Město Černovice plánuje ve spolupráci s DSO Nová Lípa pořízení velkých a kvalitních kompostérů pro domácí kompostování, které občanům na 5 let zadarmo zapůjčí a po pěti letech budou mít občané možnost kompostér doplatit za maximálně 500 Kč. Běžná cena za tento kompostér je minimálně 2000 Kč. V případě zájmu je nutné do 15.6. odevzdat lístek s vyplněnými údaji na podatelnu města, případně zaslat na email.

Město Černovice plánuje ve spolupráci s DSO Nová Lípa pořízení velkých a kvalitních kompostérů pro domácí kompostování, které občanům na 5 let zadarmo zapůjčí a po pěti letech budou mít občané možnost kompostér doplatit za maximálně 500 Kč. Běžná cena za tento kompostér je 2000 Kč.

V případě zájmu je nutné do 15.6. odevzdat lístek s vyplněnými údaji na podatelnu města, případně zaslat na email.

Podrobné informace se dozvíte z přiloženého letáku. Ten zároveň slouží jako odpovědní lístek.

Informace_a_odpovědní_lístek-kompostéry

2017_Anketa_OPZP_kompostéry Černovice.docx