Přestavba bývalé MŠ na byty – zahájení příjmu žádostí

Město má v plánu přestavět bývalou MŠ na byty. V objektu by bylo 9 menších bytů (cca 40m2) a 6 větších, vhodných pro rodiny. Byty budou nájemní, s nájemným ve výši obvyklé ceny v obecních bytech. Přestavba je v plánu v roce 2020-2022.
Než se do rekonstrukce pustíme, pomohlo by, kdybychom znali zájem o tyto byty. Zatím nám stačí i zájem teoretický – například máte doma juniora, který v té době už bude mít po škole a bylo by dobré, aby se osamostatnil v menším bytě s dobrým nájemným. Jste větší rodina, která se tísní v 1+1, nebo naopak už na vás doléhá stáří a místo velkého domu se zahradou chcete malou garsonku s výtahem? Pro všechny tyto případy by se tam byty našly.
Projekt na byty je k dispozici na městském úřadě nebo na stránkách města (http://www.mestocernovice.cz/mesto-cernovice/prestavba-byvale-ms-na-byty/).

Zahajujeme proto příjem žádostí uchazečů o toto bydlení. Včasné zařazení do pořadníku zvyšuje vaší šanci na přidělení bytu.
Doručte nám žádost osobně nebo poštou na adresu město Černovice, Mariánské náměstí 718, 394 94 Černovice, případně elektronicky na posta@mestocernovice.cz či datovou schránkou na yb5be4u. V žádosti uveďte své kontaktní údaje a také jak velký byt preferujete.

Datum vložení: 30. 8. 2019 8:57
Datum poslední aktualizace: 17. 12. 2019 13:46