Popis soutěže

O Pohár starosty města

Soutěž družstev černovického okrsku v kategoriích děti, ženy a muži. Soutěží se v požárním útoku (děti- požární sport, ženy a muži- hrbáč) a štafetě 4x100m (děti 4x60m). Soutěž se koná vždy první sobotu v květnu. Od roku 2018 se z prostoru zámecké louky se z důvodu zázemí a špatného terénu přesunula na tržiště.

Tradičně se mimo soutěž účastní i družstva mimo náš okrsek (Pacov, Kamenice n/L, Věžná, Dírná......)

22. 1. 2020

Bude převážně zataženo nízkou oblačností nebo mlhavo, na horách a ojediněle i v nižších polohách až skoro jasno. Denní teploty -1 až 3°C. Noční teploty 0 až -4°C.