Služba vyzvednutí léků z lékárny

UPOZORNĚNÍ: SLUŽBA VYZVEDNUTÍ LÉKŮ Z LÉKÁRNY JE Z DŮVODU NEMOCI DLOUHODOBĚ MIMO PROVOZ!

VYZVEDNUTÍ LÉKŮ Z LÉKÁRNY

Obyvatelé Černovic mohou zdarma využít službu vyzvednutí léků z lékárny, na kontaktním místě v budově ZD Černovice, Dobešovská 590, vstup hlavním vchodem, přízemí vlevo vedle kadeřinictví:

• středa     12:00 - 13:00 hod
  • pátek      12:00 - 13:00 hod

kontaktní telefon: 721 848 268

UPOZORNĚNÍ: Toto kontaktní místo není zdravotnickým zařízením, lékárnou nebo jejím odloučeným oddělením pro výdej léčivých přípravků, ani výdejnou zdravotnických prostředků.

dnes, úterý 21. 9. 2021
oblačno 12 °C 8 °C