Služba vyzvednutí léků z lékárny

UPOZORNĚNÍ: SLUŽBA VYZVEDNUTÍ LÉKŮ Z LÉKÁRNY JE Z DŮVODU NEMOCI DLOUHODOBĚ MIMO PROVOZ!

VYZVEDNUTÍ LÉKŮ Z LÉKÁRNY

Obyvatelé Černovic mohou zdarma využít službu vyzvednutí léků z lékárny, na kontaktním místě v budově ZD Černovice, Dobešovská 590, vstup hlavním vchodem, přízemí vlevo vedle kadeřinictví:

• středa     12:00 - 13:00 hod
  • pátek      12:00 - 13:00 hod

kontaktní telefon: 721 848 268

UPOZORNĚNÍ: Toto kontaktní místo není zdravotnickým zařízením, lékárnou nebo jejím odloučeným oddělením pro výdej léčivých přípravků, ani výdejnou zdravotnických prostředků.

18. 6. 2021

polojasno

Bude skoro jasno až polojasno. Denní teploty 30 až 34°C. Noční teploty 18 až 14°C.