LETNÍ ŠKOLA SENIORŮ - přednášky promítáme v zasedačce MěÚ Černovice

plakát

Navštivte promítání přednášek na MěÚ Černovice, nebo si je poslechněte on-line v pohodlí domova.

Kraj Vysočina pořádá cyklus letních on-line přednášek pro seniory "LETNÍ ŠKOLA SENIORŮ".

JEDNOTLIVÉ PŘEDNÁŠKY BUDEME PROMÍTAT V ZASEDACÍ MÍSTNOSTI MěÚ ČERNOVICE ON-LINE v uvedené dny od 9:30 do 11:00 hod.

Sledovat letní školu můžete také z domova: www.kr-vysocina.cz/socialniportal

K obsahu přednášek uvádí Kraj Vysočina:

V uplynulých letech se přednášky pro seniory pořádaly v 10 vybraných městech a byl o ně opravdu veliký zájem možná i z toho důvodu, že byli zvolení osvědčení lektoři, kteří mají posluchačům co nabídnout. Nejinak tomu bude i v letošním roce, kdy budeme hned první přednášku 10. 6. začínat s certifikovanou trenérkou paměti paní Janou Vejsadovou, kterou senioři z jejích přednášek dobře znají. Její letošní téma bude věnováno rozhýbání mozku a zaměříme se na to, co nám pandemie dala a co si nenecháme vzít. Za dva týdny, tedy 24. 6. se necháme hladit po duši a s básníkem Františkem Novotným si budeme povídat o tom, jak si zachovat duševní zdraví třeba pomocí četby knih. Na začátku prázdnin (8. 7.) nám aktivní a zapálení turisté paní Míla Bradová a pan František Janeček dají několik zajímavých tipů na výlety po Vysočině, ale i celé České republice. V další přednášce (22. 7.) nám mladý včelař Petr Špaček bude vyprávět o včelách a medu, protože kdo má své zájmy a záliby, ten i největší problém lépe snáší. Kdo si myslí, že nás ohrožují jenom viry, ten je na omylu. Přesvědčí nás o tom 5. 8. paní Alena Doskočilová, která nám připomene co dělat, aby bylo doma bezpečno. A na konci prázdnin, 19. 8. se od paní Ivany Pólové dozvíme, jak si hýčkat své zdraví a jak správně myslet, abychom byli zdraví.

Datum vložení: 8. 6. 2021 15:03
Datum poslední aktualizace: 21. 7. 2021 12:44
Autor: Mgr. Jarmila Kořínková

24. 7. 2021

skorojasno

Bude jasno až skoro jasno, odpoledne přechodně až polojasno. Denní teploty 26 až 30°C. Noční teploty 18 až 14°C.