kompletní uzavření Svatavské ulice

uzavírka Svatavská

Od zítřejšího dne, 8.9. by měla firma Swietelsky uzavřít kompletně celou Svatavskou ulici až k železničnímu přejezdu.

Upozorňujeme občany, že od zítra, 8.9. uzavře firma Swietelsky celou Svatavskou ulici až ke kolejím. Uzavírka potrvá přibližně do poloviny října.

Autobusová zastávky na náměstí budou zachovány a obsluhovány, na okraji města Černovice směrem na Pelhřimov bude zřízena dočasná zastávka autobusů na Přeložce. Objízdná trasa pro autobusy povede přes Obrataň, může proto docházet ke zpožděním autobusů.

Datum vložení: 7. 9. 2022 11:26
Datum poslední aktualizace: 7. 9. 2022 11:28