Charita pro Ukrajinu

Charita pro Ukrajinu 1

Na podatelně Městského úřadu Černovice je umístěna pokladnička Charity Kamenice nad Lipou, která je zapojena do sbírky Charity ČR. Přispět je také možno rovnou přes QR kód. Děkujeme všem dárcům i za skromné příspěvky.

Sbírka je určena na pomoc lidem zasažených válkou na Ukrajině k zajištění humanitární pomoci. Sbírka bude využita i na pomoc uprchlíkům v naší oblasti k zajištění jejich životních potřeb.

Datum vložení: 16. 3. 2022 12:46
Datum poslední aktualizace: 16. 3. 2022 13:08